На сайті www.автомасло.com ми бажаємо поділитись із автомобілістами своїм власним досвідом в галузі з продажу та заміни мастил, в тому числі розвіяти деякі існуючі стереотипи щодо автомобільного мастила. 

Стереотип №1 «Більшість мастила на ринку України є фальсифікованим»

 

Шановні автомобілісти! Хочемо Вас запевнити, все без виключення автомобільне мастило відомих, провідних брендів в Україні, яке сертифіковане у відповідності до чинного законодавства, є досить прийнятної якості, якщо воно придбане у офіційних дистриб’юторів торгової марки.

Все мастило, представлене в магазині АвтоЕкспресСервіс, надійшло від офіційних дистриб’юторів торгових марок цих брендів в Україні. Вся продукція забезпечена сертифікатами якості, які надаються постачальниками. 

Нами відмічались зміни в якості мастила, яке нам надійшло від офіційних дистриб’юторів. Це може свідчити про відхилення від технологічних норм при виробництві мастила на підприємстві-виробнику, однак це не означає, що це мастило є фальсифікованим. Виходячи із власного досвіду роботи із мастилами, в АвтоЕкспресСервіс запроваджений наступний спосіб вирішення зазначеної проблеми. Фахівцями підприємства здійснюється постійний моніторинг якості мастила на момент його зливу із двигуна після використання.

Не зважаючи на безліч рекомендацій, існуючих в українському інформаційному просторі, основним, майже виключним критерієм оцінки якості мастила є його стан та властивості на момент заміни, тобто після відпрацювання пробігу в середньому 10 000 км.. Така оцінка і спостереження фахівцями АвтоЕкспресСервіс проводиться постійно шляхом порівняльного аналізу властивостей мастила на момент зливу із двигуна після використання, визначенням стану масляного фільтра, його зашлакованості згустками масляної речовини. Саме таким чином нами визначається якість мастила. На нашу думку це є надійним і наглядним способом визначення якості мастила.

Результати спостереження використовуються при консультаціях клієнтів щодо вибору мастила, а також для визначення брендів, які пропонуються клієнтам.

У випадках виявлення критичної втрати властивостей мастила, збільшення зашлакованості відпрацьованого мастила, бренд знімається з продажу, клієнтам, які користувались вказаною торгівельною маркою, пропонується замінити марку мастила на іншу. Так, за час роботи підприємства саме по цій причині кілька брендів мастил були зняті із продажу, а клієнтам запропоновано інше, аналогічне по ціні, але значно краще по якості мастило.

Стереотип №2 «Острах автомобілістів щодо покупки мастила з бочок на розлив»

 

Запевняємо Вас, що це питання лежить виключно в площині ділової репутації та довіри до фірми чи компанії, в якій ви обслуговуєте свій автомобіль.
Хочемо Вас запевнити, що в АвтоЕкспресСервіс мастило в бочках є ідентичним мастилу, розфасованому в банках. 
Якщо ми в АвтоЕкспресСервіс продаємо Вам мастило та здійснюємо його заміну в двигуні, то тим самим ми беремо на себе відповідальність за Ваш двигун і його захищеність від передчасного зношування у майбутньому. Цінуючи власну репутацію ми надаємо відповідне документальне оформлення з наданням акту виконаних робіт, дуже суворо дотримуємось чесних правил ведення бізнесу, іноді навіть собі у збиток, в зв’язку із чим будь-які подібні махінації на підприємстві АвтоЕкспресСервіс є неможливими. 

Магазин та склад підприємства знаходяться під постійним відеоспостереженям. Доступ до складу мастил має обмежене коло осіб із числа сім’ї власників підприємства, які вболівають за його репутацію та перспективи подальшого розвитку. Власниками підприємства в жодному разі не допускаються махінації, пов’язані із змішуванням дешевих та дорогих марок мастил.

Хочемо звернути Вашу увагу на те, що покупка мастила із бочок є значно економнішим варіантом в порівнянні із покупкою розфасованого в банки мастила. Пояснимо в зв’язку із чим. 

Так, мастило, що продається на розлив з бочки, є дешевшим від розфасованого в банки мастила ,як правило на 10-15%. Крім цього, в більшість двигунів заливається кількість мастила, яка не співпадає із об’ємом мастила в банці. Наприклад, в двигун автомобіля заливається 3 літри і 300 грамів мастила. У випадку покупки 4-х літрової банки мастила покупець змушений платити за непотрібні йому 700 грамів мастила, які возитиме у себе в багажнику. А у випадку мастила класифікації SAE 5W40 вартість цього мастила становить більше 50 гривень. Якщо ж Ви купуєте мастило «на розлив» з бочки, то співробітники АвтоЕкспресСервіс зможуть визначити Вам точну кількість потрібного для Вашого двигуна мастила.

Стереотип №3 «Підвищена тривалість використання мастила в автомобілі, яка гарантується виробником мастила»

 

Так, не раз доводилось зустрічатись із фактом, коли представники торгових марок автомобільних мастил намагаються переконувати, що їх мастило можна використовувати на 15 000 тисяч і більше кілометрів пробігу, при цьому нібито мастило не втрачає своїх якостей та надійно виконує свої функції в двигуні і, таким чином, забезпечує власнику автомобіля економію на заміні мастила.
Наполегливо не радимо зважати на подібні тези в зв’язку із наступним. Чи звертали ви увагу якого кольору мастило після його використання. Таке мастило має чорний колір. Так от, чорний колір виникає за рахунок потрапляння в мастило часток палива. Особливо це актуально для України, де якість палива хоче бажати кращого. Накопичення цих часток погіршує властивості мастила, їх критичне накопичення призводить до передчасного зношування автомобіля. Накопичення в мастилі шкідливих часток залежить не від якості мастила, а від часу його використання та якості палива. 

Дослідженнями встановлено, що накопичення в мастилі шкідливих часток досягається орієнтовно через 10 000 тисяч кілометрів пробігу, а враховуючи українські реалії, то ще й раніше. І цей процес не залежить від якості мастила. Тому використання мастила більше 10 000 км пробігу є категорично неприйнятним, яке б при цьому якісне мастило не використовувалось. 

Враховуючи українські реалії та власний досвід роботи із мастилами, ми своїм клієнтам рекомендуємо здійснювати мастило після 7 000 км пробігу та не пізніше 10 000км пробігу.